3. 6. přijede do školky divadlo s pohádkou O Smolíčkovi. Vybíráme 65 kč. Představení je pro všechny děti.

4. 6. dopoledne pojedou děti ze sboru zpívat do domova seniorů v Pasekách.

5. 6. dopoledne proběhne focení třídních  fotek. Děti, které odcházejí do školy se mohou nechat vyfotit s kamarády, pokud to jejich rodiče předem nahlásí. Foto kamarádů stojí 50 kč a musejí si jej koupit všechny děti, které na fotce budou. 

6. 6. od 15:30 proběhne v jídelně MŠ schůzka pro rodiče nově přijatých dětí.

6. 6. od 18:00 zveme odcházející předškoláky na spaní ve školce. Akce je dobrovolná. Děti s sebou potřebují: pyžamo, zubní kartáček a pastu, čisté spodní prádlo, baterku, něco dobrého k večeři a ke snídani – např. ovoce, bábovku, koláč. Jídlo bude probíhat formou švédských stolů.

11. 6. od 15:30 proběhne na zahradě rozloučení se školáky – pasování. Akce je určena rodičům odcházejících dětí.

11. 6. od 16:00 budou na zahradě připraveny hry a soutěže pro všechny děti a jejich rodiče. Budeme opékat buřty. Děti, které školku navštěvují, od nás buřty dostanou. Prosíme maminky o drobné občerstvení na zahradu. 

12. 6. mezi 11 – 16 hod. se vybírá pobytné a stravné na měsíc červen a na prázdniny. Prázdninový pobyt (červenec, srpen) je možné platit pouze v hotovosti. Pobytné na prázdninový provoz je 20 kč/den.

14. 6. v 10:00 budou zpívat děti ze sboru na letní scéně Eurocentra v rámci Folklorního festivalu.

17. 6. se děti ze třídy Sluníček zúčastní vzdělávacího programu Hrátky s kamínky v jabloneckém Ekocentru. Děti s sebou potřebují batůžek s bačkorami.

od 17. 6. bude celá školní zahrada uzavřena kvůli rekonstrukci. Z tohoto důvodu nebudou děti moci odpoledne chodit ven. Prosíme rodiče, aby nenechávali děti zbytečně dlouho zavřené ve školce, pokud mají tu možnost.

26. 6. pojedou všechny děti na celodenní výlet do Ekoparku v Liberci. Odjezd v 9:15 od školky. Děti s sebou potřebují batůžek s pitím v lahvi, pláštěnkou a malou dobrotou. Na sebe sportovní oblečení. Vybíráme 200kč. 

Přejeme všem dětem i rodičům krásné prázdniny.