1. 6. dopoledne proběhne na školní zahradě Den dětí. Děti čekají soutěže a sladká odměna.

2. 6. se budeme fotit na třídní fotky. Děti, které odcházejí do školy, se mohou navíc nechat vyfotit ve skupince s kamarády (za 50 kč). Všechny děti, které budou na fotce ve skupince s kamarádem, si musejí tuto fotku koupit. Prosíme rodiče, aby se mezi sebou domluvili a ráno skupinky nahlásili paní učitelce.

6. 6. se bude v 15.30 konat schůzka pro rodiče nově přijatých dětí.

7. 6. vybíráme stravné a pobytné na měsíc červen a na prázdniny. Za prázdniny se platí pouze v hotovosti 22 + 45 (50) kč za den. 

7. 6. navštíví děti ze třídy Sluníček městskou knihovnu.

13. 6. pojedou všechny děti na celodenní výlet do lesoparku Na Sluneční v Příchovicích. Do batohu jim s sebou zabalte: pití v lahvi, pláštěnku, malou dobrotu bez čokolády, sportovní oblečení a kapesníčky. Oběd děti nepotřebují, budeme jej mít s sebou. Návrat bude kolem 15 hod.

14. 6. v 10.30 shlédnou děti písničkové představení Karneval zvířat. Program je pro všechny děti. Vybíráme 50 kč.

19. 6. proběhne v MŠ spaní budoucích školáků. Sraz je ve školce v 18 hod. S sebou jim prosím dejte: pyžamo, kartáček na zuby a pastu, baterku, něco dobrého na snídani (maminky mohou například napéct).

20. 6. proběhne na zahradě školy rozloučení se školáky od 15.30 hod a soutěže Pohádková zahrada od 16.30. Po soutěžích budeme opékat buřty, děti je dostanou.

21. 6. pojede sbor Sluníčko zazpívat do domova seniorů v jabloneckých Pasekách.